Type:LMAR9AI-10
Stock No.:93188
Details
Wrench size:14 mm
Thread diameter:10,0 mm
Thread Length:26,5 mm
Spark gap:1,0 mm
Resistance:interference-free, 5 KOhm
6D ATR-1 Maze Helmet
Arai White
6D ATR-1 Camo Helmet, XL
Kabelsmører
Arai Black
Arai MX-V Stars & Stripes Motocross hjelm
Type:LMAR9AI-10
Stock No.:93188
Details
Wrench size:14 mm
Thread diameter:10,0 mm
Thread Length:26,5 mm
Spark gap:1,0 mm