Type:LMAR9AI-10
Stock No.:93188
Details
Wrench size:14 mm
Thread diameter:10,0 mm
Thread Length:26,5 mm
Spark gap:1,0 mm
Resistance:interference-free, 5 KOhm
KYB Axle Bracket Kit Beta RR 20-, Right
Type:LMAR9AI-10
Stock No.:93188
Details
Wrench size:14 mm
Thread diameter:10,0 mm
Thread Length:26,5 mm
Spark gap:1,0 mm